Představujeme prověřeného partnera Losky

Využijte služeb prověřeného realizačního a projekčního partnera Losky a domluvte si nezávaznou schůzku zdarma ještě dnes!

Představujeme prověřeného partnera Losky

Abyste mohli načerpané vědomosti o fotovoltaice z našeho portálu přenést do reality, navázali jsme spolupráci s prověřeným dodavatelem FVE, společností Losky. Ta na trhu s fotovoltaikou působí již od roku 2006, a solární elektrárny tak Losky staví již více než 18 let. Za tu dobu se mohou pyšnit desítkami realizací nejen v České republice, ale po celé Evropě, jako například na Ukrajině nebo v Turecku.

ENERGO Losky je prověřeným partnerem pro realizaci FVE

Losky stálo u úplně prvních “polních” fotovoltaických elektráren v ČR. v současné době se energetická divize Losky, známá jako ENERGO Losky, zaměřuje jak na realizace FVE na bytových domech, tak na firemních objektech nebo rodinných domech. V rámci své dlouholeté působnosti na trhu spolupracovalo Losky s největšími firmami nejen na trhu telekomunikací, jako například T-Mobile, Vodafone, O2 nebo Huawei.

Projekce FVE v HelioScope

Výhodou Losky oproti konkurenčním firmám je v komplexnosti služeb. Pokud se rozhodnete pro realizaci vaší FVE s Losky, můžete si být jistí, že jste svěřili svůj dům do správných rukou. Nejen, že vám budou na střechu a do technické místnosti dodány komponenty FVE nejvyšší kvality, ale zároveň za vás Losky vyřídí i získání dotace z balíčku Nová zelená úsporám. Během bezplatné a nezávazné úvodní schůzky vám budou zodpovězeny všechny dotazy a projekční tým Losky, který je součástí rozsáhlého týmu specialistů na fotovoltaická řešení, vám sestaví návrh FVE přímo na míru vašim potřebám.

Máte postřeh či dotaz k tomu článku?
Zeptejte se ve formuláři níže. Náš odborník Vám odpoví.

Nebo si rovnou sjednejte konzultaci zdarma ve Vašem bytovém domě

The maximum upload file size: 5 MB. You can upload: image. Drop files here

Související rady

Představujeme prověřeného partnera Losky

Využijte služeb prověřeného realizačního a projekčního partnera Losky a domluvte si nezávaznou schůzku zdarma ještě dnes!

Číst dále

Komunitní energetika: Vše, co potřebujete vědět o novém způsobu sdílení elektřiny

Zákon LEX OZE II a koncept komunitní energetiky se bez nadsázky považuje za revoluční změnu ve sdílení elektřiny z fotovoltaických...

Číst dále

DPH na fotovoltaiku od ledna 2024 kleslo na 12 %

Začátek roku 2024 přinesl pro budoucí majitele FVE příjemnou změnu v oblasti daňových sazeb. Realizace fotovoltaické elektrárny se...

Číst dále